لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو -پیکر تراشی بازو با ویزر

بازوها نقش مهمی در زیبایی خانمها دارند بخصوص در مهمانی ها که لباس آستین کوتاه استفاده می شود ظرافت و یکنواختی بازو بسیار در زیبایی اندام موثر می باشد. دستگاه ویزر با لیپوساکشن ظریف و نیز اثر لیفت آن بهترین انتخاب برای انجام لیپوماتیک بازو می باشد .

بازوها از مناطق تجمع چربی می باشد که تجمع چربی در بازوها هم به صورت منتشر می باشد که کل بازو بزرگ می شود و هم به صورت منطقه ای که قسمت زیر بازو بزرگ می شود و به مرور زمان بازو حالت افتاده به خود می گیرد .

تجمع چربی در بازوها دیر اتفاق می افتد اما وقتی چربی در بازو تجمع نمود برداشتن آن سخت می باشد و به رژیم و ورزش کمتر پاسخ می دهد . اما خوشبختانه با عمل لیپوساکشن بازو می توان تا حد زیادی این چربی های اضافی را برداشت نمود و شکل اولیه بازو را برگرداند و بازویی زیبا ایجاد نمود . این تغییر شکل آنقدر راحت سریع و زیبا می باشد که دوستان با دیدن این تغییرات یکدیگر را به این عمل ترغیب می کنند .یکی از پزشکان بزرگ زیبایی در کتاب خود نوشته تمام پرسنل کلینیک من عمل لیپوساکشن بازو را انجام داده اند . یعنی خودش برای همه انجام داده ! این به دلیل سهولت کار و تغییر زیاد و سریعی می باشد که از فردای عمل مشهود می باشد .

یکی از نگرانی هایی که مراجعین برای لیپوماتیک بازو دارند شل شدن پوست بازو می باشد که کاملا درست و بجا می باشد . اگر فردی که به زیبایی خود اهمیت می دهد به موقع برای ساکشن بازو مراجعه کند معمولا پوست خودش را جمع می کند و شلی وجود ندارد اما اگر فرد آنقدر دیر مراجعه کند که مقدار زیادی چربی در بازو تجمع کرده باشد که پوست کش آمده باشد و به مرور پوست اضافه ایجاد شده باشد با خارج کردن چربیهای زاید ، پوست اضافه باقی می ماند و حالت شلی پوست ایجاد می شود که نمای خوبی نیست .

گاه علت شل شدن پوست به دلیل افزایش سن و کمبود کلاژن پوست می باشد که در این افراد هم پوست نمی تواند خودش را جمع نماید و شلی پوست بعد عمل باقی می ماند 

خوشبختانه دستگاه ویزر خاصیت سفت کنندگی پوست و لیفتینگ هم دارد و برعکس بقیه دستگاه ها که فقط چربی ها را خارج می کنند و شلی پوست ایجاد می کنند  دستگاه ویزر لیپو علاوه بر خارج کردن چربی ها باعث سفت شدن پوست می شود و لیفت پوست نیز ایجاد می شود به عبارتی پوست آویزان تا حدی خودش را جمع می کند و شلی کمتری خواهیم داشت . و اگر زیباجوی محترم خیلی دیر نیامده باشد پوست کاملا جمع می شود و بازو نمای دخترانه پیدا می کند .

در افرادی که خیلی دیر مراجعه می کنند و بازوها خیلی شل و آویزان شده و پوست اضافی زیادی وجود دارد حتی دستگاه ویزر هم نمی تواند این شلی را رفع نماید و پوست اضافی را جمع کند بنابراین در این افراد علاوه بر لیپوساکشن بازو جراحی هم باید انجام شود تا پوست اضافه حذف شود . این جراحی را براکیوپلاستی می نامند و به دلیل اینکه خط بخیه سرتاسر بازو می باشد و در معرض دید می باشد مورد قبول اکثر افراد نیست بنابراین بهتر است زیباجویان عزیز دیر مراجعه نکنند تا انجام این جراحی الزامی نشود .

داشتن بازویی باریک و زیبا به فرم دخترانه و با خطوط مستقیم و بدون برآمدگی زیبایی شما را دو چندان می کند این آرزو کاملا امکانپذیر می باشد . خوشبختانه این عمل با بیحسی موضعی و در کلینیک نیز قابل انجام می باشد و احتیاج به بیهوشی عمومی و بستری در بیمارستان و هزینه های زیاد بستری و…… ندارد .  دستگاه ویزر یک بیمارستان سیار پیکر تراشی می باشد و همه امکانات مورد نیاز برای یک پیکرتراشی امن و عالی را در اختیار جراح می گذارد .اگر شما به زیبایی خود اهمیت می دهید داشتن بازوهای زیبا یک رکن اساسی آن می باشد و شما باید قبل از اینکه نیاز به جراحی ایجاد شود به فکر بازوهای خود باشید .

دکمه بازگشت به بالا