لیپوماتیک غبغب

رفع غبغب با ویزر

رفع غبغب دغدغه افراد زیادی می باشد . غبغب تجمع چربی در زیر چانه و بالای گردن می باشد معمولا غبغب جنبه ارثی دارد و در افراد خاصی وجود دارد . افرادی که غبغب دارند با افزایش وزن و تجمع چربی در بدن در ناحیه غبغب و گردن نیز تجمع چربی خواهند داشت و این تجمع چربی باعث ایجاد گردن بزرگ و کلفت و نمای ناخوشایند در جلوی گردن ، زیر چانه و زیر فک تحتانی می شود .

رفع غبغب و کم کردن چربی جلوی گردن و زیر فک باعث زیبایی صورت و گردن می شود و مخصوصا اگر زاویه سازی فک هم انجام شود زیبایی صورت دو چندان می شود .

برداشت چربی در جلوی گردن و رفع غبغب با لیپوماتیک سریعترین و راحت ترین روش ممکن برای زیباسازی این ناحیه می باشد .در اکثر مراکز لیپوماتیک غبغب به روش سنتی و دستی انجام می شود یعنی تراشین چربی های جلوی گردن با کانولای دستی انجام می شود . به عبارتی از هیچ تکنولووژی یا دستگاهی برای خرد کردن چربی غبغب و جلوی گردن استفاده نمی شود زیرا اکثر دستگاه های لیپوساکشن با سیستم ارتعاش و ویبریشن کار می کنند که کنترل زیادی در دست جراح نیست و به دلیل ظرافت زیاد منطقه جلوی گردن و نیاز به دقت بالا برای لیپوی گردن جراح ترجیح می دهد از دستگاه های معمول استفاده نکند و روش سنتی و دستی استفاده شود یعنی میله باریکی در زیر پوست جلوی گردن وارد می شود و بوسیله حرکات دست جراح به جلو و عقب رانده می شود و این حرکات باعث کنده شدن چربی منطقه می شود و سپس با دستگاه ساکشن معمولی این چربی ها از زیر پوست خارج می شود .

ویزر تنها دستگاه لیپوماتیک می باشد که برای رفع غبغب استفاده می شود . ویزر با تکنولوژی پیشرفته ای که دارد و با تکنیک منحصر بفرد خود یعنی استفاده از امواج اولتراسوند ، می تواند با دقت و ظرافت بسیار چربی های ناحیه غبغب و جلوی گردن را ذوب نماید بدون اینکه کوچکترین آسیبی به بافتهای اطراف بزند و در نهایت با ساکشن مربوط به خودش چربی ها از زیر پوست کشیده می شود و اولا بیشترین مقدار چربی کشی انجام می شود ثانیا با دقت بالا می توان چربی زدایی را انجام داد و زاویه سازی بسیار مناسبی در ناحیه فک ایجاد نمود و ثالثا ورم و کبودی بعد از عمل بسیار کم خواهد بود.

 

علاوه بر این مزیت های عمومی ویزر برای لیپوساکشن غبغب ، دستگاه ویزرلیپو چند مزیت خاص نیز در این زمینه دارد :

ویزر دارای پروب کوچک مخصوص لیز چربی در ناحیه غبغب و گردن می باشد

ویزر دارای هندپیس پروفشنال یا حرفه ای می باشد که برای مناطق خاص از جمله غبغب و جلوی گردن استفاده می شود .

ویزر دارای مود خاص به نام مود پالسی می باشد که نسبت به مود اصلی آن که مود مداوم می باشد ضعیفتر و دقیق تر می باشد که در مناطق با دقت بالا استفاده می شود .

 

یکی از مزایای مهم ویزر خاصیت تایتنینیگ یا سفت کردن پوست و لیفت پوست می باشد که اکثر دستگاههای لیپوماتیک این خاصیت را ندارند . همیشه در عمل های لیپوساکشن مراجعین محترم از شلی پوست بعد از عمل نگرانی دارند که این نگرانی بجا و بحق می باشد اما ویزر با خاصیت تایتنینگ خود باعث جمع شدن پوست بعد از عمل می شود که تاثیر بسزایی در زیبایی نهایی عمل دارد . این خاصیت تایتنیگ در سایر دستگاه ها و نیز در روش دستی و سنتی وجود ندارد .

ناحیه جلوی گردن و زیر فک تحتانی که غبغب را نیز شامل می شود ناحیه ظریف و محل عبور ارگانهای حیاتی مانند عروق کاروتید و راه هوایی اصلی می باشد . کوچکترین اشتباه در این منطقه عوارض مرگبار ایجاد می کند و از اینروی لیپوماتیک در ناحیه غبغب و جلوی گردن احتیاج به مهارت بالا دقت و ظرافت زیاد و دستگاه کاملا مناسب و تخصصی اینکار دارد تا بتوان با دقت بیشترین چربی زدایی را انجام داد و زاویه سازی فک را نیز ایجاد نمود و هیچ عارضه یا مشکلی برای زیباجوی مراجع ایجاد ننمود .

مزایای رفع غبغب با ویزر نسبت به سایر روش ها

چنانکه قبلا گفته شد غیر از ویزر تقریبا هیچ دستگاه لیپوساکشن دیگری برای رفع غبغب استفاده نمی شود و تقریبا همه جا از لیپوساکشن سنتی و دستی استفاده می شود و در حقیقت مقایسه بین ویزر و روش دستی انجام می دهیم .

ویزر خاصیت تایتنیگ و لیفت و جمع کنندگی پوست دارد اما سایر روش ها پوست را شل می کنند .

با ویزر با دقت و ظرافت بیشتری می توان چربی ها را برداشت نمود و جراح کنترل بیشتری در حین عمل دارد.

بعد از عمل ویزر کبودی و ورم کمتری در جلوی گردن داریم .

دستگاه ویزر لیپو دارای تجهیزات مناسب و اختصاصی جهت ساکشن غبغب می باشد یعنی پمپ تزریق ظریف ، کانولای تزریق ظریف برای تزریق مایع تامسنت ، پروب ویزر باریک و کوتاه مخصوص غبغب ، هندپیس پروفشنال و حرفه ای مناسب غبغب ، دستگاه ساکشن بسیار حرفه ای با نام کنسول ونتیکس .اینها را مقایسه کنید با روش سنتی و دستی که تزریق مایع تامسنت با سرنگ 50 سی سی انجام می شود خرد کردن چربی ها با کانولای دستی و حرکات جلو و عقب دست جراح انجام می شود و ساکشن چربی ها هم معمولا با ساکشن های عمومی که در همه مطب ها وجود دارد انجام می شود .

در روش دستی خطر ایجاد عوارض بیشتر است . دقت و ظرافت برداشت چربی کمتر است و زاویه سازی مناسبی نمی توان ایجاد نمود  ورم و کبودی بعد از عمل بیشتر است و شلی پوست بعد از عمل نیز شایع می باشد.

رفع غبغب با دستگاه ویزر در مطب قابل انجام می باشد با بیحسی موضعی انجام می شود و پس از عمل بیمار مرخص می شود و برای چند هفته ای باید از گن مخصوص گردن استفاده نماید . دستگاه ویزر یک کلینیک سیار پیکرتراشی می باشد و کلیه تجهیزات تخصصی پیکر تراشی را در خود موجود دارد . به عبارتی شما می توانید در مطب عمل را انجام دهید و هزینه های سنگین مرکز جراحی یا بیمارستان را نپردازید اما از کلیه امکانات یک بیمارستان مجهز پیکر تراشی بهره مند شوید .

دکمه بازگشت به بالا