لیپوماتیک پشت

لیپوماتیک پشت و کمر با ویزر

لیپوساکشن در ناحیه پشت هم در قسمت قفسه سینه و زیر بند سوتین انجام می شود و هم در ناحیه کمری و بالای باسن که باعث باریک شدن کمر می شود . معمولا چربیها در قسمت بالا و پایین پشت تجمع می یابند و باعث پهن شدن قفسه سینه و نیز پهن شدن کمر و پهلوها و افزایش سایز لباس می شوند .باریک کردن ناحیه کمر با برداشتن چربی اضافی باعث می شود کسر نسبت دور کمر به دور باسن تغییر کند و باسن نسبت به کمر خودش را بهتر نشان دهد . به عبارتی باسنی که در پهنای کمر گم شده بود وقتی کمر باریک شود خودش را نشان می دهد و اگر لیپوماتیک پشت و کمر به خوبی انجام شود و کمر کاملا باریک شود بدون اینکه تزریق باسن انجام شود فرم دهی به باسن انجام شده و بسیاری از مواقع نیاز به تزریق باسن رفع می شود . در هر صورت برای فرم دهی به باسن با تزریق یا بدون تزریق لیپوساکشن در ناحیه کمر بسیار مهم می باشد و باید هم پهلوها خالی شود و هم گودی لوزی شکل بسیار مهم در قسمت پایین وسط کمر و دقیقا بالای باسن .

البته توجه داشته باشید مقدار باریک شدن کمر تا حد زیادی بستگی به استخوان بندی فرد دارد و برای هر فردی نمی توان کمر بسیار باریک ایجاد نمود و مقدار باریک شدن کمر بستگی به این دارد که چه مقدار تجمع چربی داشته باشیم .

اگر لیپوماتیک پشت وکمر با لیپوماتیک شکم و پهلو همراه باشد معمولا باید از بیهوشی عمومی استفاده شود و به دلیل تغییر پوزیشن در حین عمل معمولا زمان عمل طولانی می شود یعنی زمان لیپوماتیک شکم + زمان تغییر پوزیشن بیمار +زمان لیپوماتیک پشت یعنی گرچه لیپوساکشن پشت یک ناحیه محسوب می شود اما به دلیل زمانی که برای تغییر پوزیشن بیمار لازم است زمان عمل تا حدود دو ناحیه اضافه می شود . این مسئله به این دلیل در اینجا ذکر شد که در مورد تزریق به باسن نیز تغییر پوزیشن لازم می باشد و اکثر مراجعین تزریق به باسن را پروسه کوچک و کم اهمیتی در لیپوساکشن می دانند .

لیپوساکشن با دستگاه ویزر در ناحیه پشت بسیار اختصاصی و مناسب می باشد از آنجایی که چربی پشت نسبت به بقیه بدن چربی سفتی می باشد و باندهای فیبروز زیادی هم دارد و علی الخصوص اگر بیمار قبلا هم ساکشن داشته باشد برداشت چربی پشت به دلیل سفتی آن بینهایت مشکل می باشد و در اینجا است که تکنولوژی پیشرفته ویزر و قدرت زیادآن به کمک آمده و می تواند این چربیهای سفت را به نحو احسنت ذوب نموده و خارج نماید .

دکمه بازگشت به بالا