لیپوماتیک

به دنیای پیکرتراشی با ویزر خوش آمدید

اگر دنبال پیکر تراشی و لیپوماتیک با نتایج متفاوت هستید

اگر می خواهید خیلی زود به تناسب اندام دلخواه برسید

اگر می خواهید جراحی انجام دهید ولی از عوارض آن نگران هستید

اگر دوستانتان لیپوماتیک انجام داده اند و از نتیجه راضی نیستند

و اگر می خواهید از دیگران متفاوت باشید

ویزر این تفاوت را ایجاد می کند .

ویزر چیست ؟

ویزر یک دستگاه پیکرتراشی مدرن است  یک نوع لیپوماتیک است  ویزر جدیدترین دستگاه لیپوماتیک و پیکرتراشی با تکنولوژی پیشرفته اولتراسوند می باشد که فقط چربی ها را خرد و ذوب می کند و به سایر بافتها هیچ آسیبی نمی زند . ویزر از دسته دستگاه های لیپوماتیک ، لیپوست ، بادی جت و پال می باشد اما یک سر و گردن از تمام این دستگاه ها بالاتر می باشد .

دستگاه ویزر

فرق لیپوماتیک با ویزر چیست ؟

در اکثر سایتهای فارسی که مطالعه می کنید از مزایای روش لیپوماتیک گفته می شود و برتری های روش لیپوماتیک ذکر می شود اما هیچ جایی ذکر نمی شود که این مزایا و برتری ها با کدام روش دیگر مقایسه می شود و اگر لیپوماتیک بسیار خوب است با کدام روش بدتر مقایسه می شود ؟

اما اصل قضیه این است که روشی وجود دارد به نام لیپوساکشن که کلمه ای بین المللی است و منظور بیرون کشیدن چربیها از بدن با ساکشن می باشد از سالها قبل این روش وجود داشته است که به صورت سنتی و دستی انجام می شده یعنی کانولای دستی به ساکشن وصل می شده و با حرکات دست جراح جربیها خرد می شده و با ساکشن اتاق عمل چربیها به خارج از بدن کشیده می شود . بعدها برای راحتی کار جراح و بهتر شدن نتیجه عمل لیپوساکشن دستگاههایی ساخته شد که این کانولا به آنها وصل می شود و علاوه بر حرکات دست جراح آن دستگاه مربوطه نیز حرکات اضافی دیگری به کانولا منتقل می کند که باعث می شود چربیها بهتر خرد و جدا شوند . اکثر این دستگاه ها با سیستم ویبراسیون و لرزش کار می کنندکه باعث می شود کانولای لیپوساکشن زیر پوست لرزش داشته باشد و این لرزش باعث جداشدن چربیها می شود و نتایج کار با این دستگاهها بهتر از روش سنتی و دستی می باشد . دستگاههای لرزشی شامل دستگاه لیپوماتیک دستگاه لیپوست و دستگاه پال می باشد. از آنجایی که دستگاه لیپوماتیک جزو اولین دستگاه های لیپوساکشن می باشد که وارد ایران شده است اکنون غلط مصطلح شده که مردم فکر می کنند لیپوساکشن یعنی نوع دستی و سنتی و لیپوماتیک یعنی پیکرتراشی با دستگاه اما در حقیقت خود روش لیپوماتیک نیز یک نوع لیپوساکشن می باشد  اما این فکر به قدری رایج شده که گاه ما هم  مجبوریم از این فکر غلط تابعیت کنیم .

خوب پس طبق غلط مصطلح ایران لیپوساکشن یعنی دستی و سنتی و لیپوماتیک یعنی با دستگاه ( یا دستگاه لیپوماتیک یا دستگاه های جدیدتر و پیشرفته تر مثل لیپوست بادی جت پال یا ویزر ) . تاکید می کنم این برداشت غلط است اما بسیار رایج شده است .

دستگاه ویزر نیز یک دستگاه برای پیکرتراشی و لیپوماتیک می باشد که نسبت به بقیه دستگاه ها جدیدتر و پیشرفته تر است و سیستم آن با لرزش نیست بلکه با تکنولوزی پیشرفته اولتراسوند است که امواج فراصوت باعث خرد شدن چربیها می شود و تمام مزایای ویزر از همین تکنولوزی منحصربفرد آن می باشد .

متاسفانه اکثر مراکزی که برای عمل لیپوماتیک تبلیغ می کنند صاحب هیچ دستگاهی نیستند و عملا به صورت دستی و سنتی لیپوساکشن انجام می دهند ! مراقب باشید و خوب تحقیق کنید !

مورد دیگر هم این است که خود دستگاه لیپوماتیک نیز در حال حاضر بسیار کم استفاده می شود و دستگاهی است که منسوخ شده می باشد و دارای عوارض زیادی می باشد.

بنابراین عمل لیپوماتیک در تبلیغات ایران اکثرا معادل لیپوساکشن دستی و سنتی می باشد مگر اینکه شما واضحا اسم دستگاه را بخواهید ذکر شود و اگر اسم دستگاه ذکر نشود قطعا لیپوساکشن سنتی انجام می شود یعنی تمام تعریف هایی که برای لیپوماتیک کرده اند هیچ ! 

 دستگاههای موجود برای لیپوماتیک بر اساس محبوبیت و کیفیت به ترتیب از قرار زیر هستند :

اولترا زد : ساخت کره جنوبی – مکانیسم : صوت  ، پرعارضه و منسوخ شده

لیپوماتیک : ساخت کره جنوبی – مکانیسم لرزش با پمپ هوا ، پر عارضه

بادی جت : ساخت آلمان ، مکانیسم فشار آب ، وسایل جانبی گران

لیپوست : ساخت آلمان ، مکانیسم فشار آب و لرزش ، کیفیت متوسط

پال : ساخت آمریکا ، مکانیسم لرزش با موتور ، پرقدرت

ویزر : ساخت آمریکا ، مکانیسم اولتراسوند ، پرقدرت  و با ظرافت بسیار

چنانکه در این لیست می بینید جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه پیکرتراشی دستگاه ویزر یا ویزرلیپو ساخت کشور آمریکا می باشد

مزایای پیکر تراشی با ویزر – تفاوت ویزر با سایر دستگاه ها

با ویزر پوستی صافتر و کمترین ناهمواری و  کمترین پستی بلندی قابل لمس داریم

با ویزر می توان بدون عارضه تا زیر پوست را تراشید و بیشترین مقدار چربی را برداشت نمود

خطر ایجاد آمبولی در ویزر از بقیه دستگاه ها بسیار کمتر می باشد

امواج اولتراسوند ویزر خاصیت سفت کنندگی پوست دارند و شلی پوست بعد از عمل کمتر می باشد

در ویزر کمترین خونریزی حین عمل داریم و معمولا نیاز به تزریق خون نداریم

بعد از عمل درد، ورم ، کبودی بسیار کمتر می باشد

دوره نقاهت بعد از عمل کمتر می باشد و بیمار زودتر به زندگی روزمره وکار بازمی گردد

چربی بدست آمده با ویزر زنده می باشد و برای تزریق به باسن بسیار مناسب می باشد

بهترین دستگاه برای ایجاد شکم ورزشکاری و سیکس پک و ایجاد خطوط عضلانی دستگاه ویزرلیپو می باشد 

در افرادی که قبلا با روشهای دیگری لیپوساکشن کرده اند و نتیجه نگرفته اند یا عود نموده ویزر بهترین دستگاه می باشد

در افرادی که حجم زیادی ساکشن چربی لازم است و خطر آمبولی و سایر عوارض عمل بیشتر است لیپوویزر بهترین گزینه می باشد.

به دلیل نیاز به ظرافت بالا در لیپوساکشن غبغب و بازو ، ویزر بهترین دستگاه می باشد

برای رفع ژنیکوماستی ( بزرگی سینه آقایان ) لیپوویزر بهترین گزینه می باشد و اگر نسج پستانی خیلی بزرگ نباشد نیاز به برش جراحی وجود نخواهد داشت و ویزر می تواند نسج سفت پستانی را نیز خرد کند و با چربی خارج نمود

دستگاه ویزرلیپو محبوبترین دستگاه پیکرتراشی در دنیا می باشد و در آمریکا و اروپا ویزر معادل پیکرتراشی می باشد یعنی یک آمریکایی وقتی می خواهد بگوید عمل پیکرتراشی انجام دادم می گوید ویزر کردم . ( چنانکه ایرانی ها می گویند لیپوماتیک کرده ام )

با ویزر شما می توانید در کمترین زمان ممکن به تناسب اندام ایده آل برسید . خیلی زود به کار و زندگی روزمره برگردید اصلا نگران عوارض جراحی و آمبولی نباشید . اصلا نگران ناصافی پوست نباشید . به هیچ وجه نگران شلی پوست بعد عمل نباشید .

با ویزر شما می توانید خطوط عضلانی دلخواه داشته باشید . می توانید در زمانی کوتاه و بدون انجام ورزشهای سخت بدنسازی شکم ورزشکاری داشته باشید زیرا ایجاد شکم ورزشکاری و خطوط سیکس پک در آقایان و وی کات در خانمها کار تخصصی ویزر می باشد . انجام عمل High Def مساوی است با دستگاه ویزرلیپو.

در کلینیک ما اعمال جراحی توسط دکتر رضائی انجام می شود . ما واسطه نیستیم بر عکس اکثر سایت هایی که به نام کلینیک کار می کنند و فقط جذب بیمار دارند و بیمار را به جراحان معرفی می کنند پزشک متخصص کلینیک ما بیماران را خودش جراحی می کند .

دستگاه ویزر در ایران به تعداد ده عدد موجود می باشد که شش عدد در تهران و چهار عدد در بقیه ایران می باشد . ما همه عملهای پیکرتراشی خود را با دستگاه ویزر که متعلق به کلینیک خودمان می باشد انجام می دهیم زیرا ما بهترین را برای شما می خواهیم .

مزایای پیکرتراشی در کلینیک ایران ویزر :

استفاده از برترین دستگاه پیکرتراشی دنیا ویزرلیپو

جراحی توسط دکتر رضائی بورد تخصصی جراحی زیبائی

جراحی در بهترین مراکز جراحی و بیمارستانهای شمال تهران

استفاده از بهترین امکانات اتاق عمل در حین عمل و بیهوشی و بستری

قیمت بسیار مناسب به نسبت بهترین کیفیت و خدمات بعد از عمل

 

دکمه بازگشت به بالا