پیکرتراشی
موضوعات داغ

هزینه لیپوماتیک

هزینه های حدودی ویزر

هزینه لیپوماتیک مناطق مختلف بدن شایعترین سوال مراجعین آنلاین و حضوری برای پیکرتراشی می باشد . البته هزینه لیپوماتیک یک منطقه برای افراد مختلف نیز بر اساس شرایط خودشان و حجم چربی متفاوت می باشد و معمولا هزینه قطعی در مشاوره حضوری یا آنلاین تعیین می شود . بهترین راه برای تخمین هزینه لیپوماتیک با ویزر تماس با ما از طریق واتساپ می باشد

شماره واتساپ ما : 09129358680

 

لطفا در واتساپ ارسالی اطلاعات در مورد سن ، قد ، وزن ، سابقه بیماری ، سابقه انجام لیپوماتیک ، سابقه زایمان یا سزارین و موارد مهم دیگر را ذکر کنید در ضمن از شما درخواست می شود چند عکس مناسب از مناطق مورد درخواست برای لیپوماتیک ارسال کنید . پس از رویت عکسها و بررسی پارامترهای شما توسط دکتر رضائی قیمت انجام لیپوماتیک با دستگاه ویزر برای شما محاسبه و ذکر می شود . معمولا در مراحل ابتدایی مشاوره و ارزیابی های اولیه و تعیین شرایط و هزینه عمل نیاز به مشاوره حضوری نیست و از طریق آنلاین بخوبی انجام می شود اما اگر با شرایط مورد بحث و هزینه عمل موافق بودید و تصمیم به انجام عمل داشتید می توانید وقت مشاوره حضوری تعیین کنید و برای مشاوره حضوری هم تشریف بیاورید .

مناطق بزرگ نیاز به عمل جراحی در مرکز جراحی یا بیمارستان و بیهوشی دارند و نیز معمولا یک شب بستری نیاز دارید و هزینه ذکر شده علاوه بر هزینه جراحی شامل این هزینه ها هم می شود .

هزینه مراکز جراحی و بیمارستانها متفاوت می باشد و بر اساس شرایط مرکز و طول مدت عمل تعیین می شود .

مناطقی که می توان به صورت بیحسی موضعی انجام داد هزینه مرکز جراحی یا اتاق عمل و بیهوشی ندارد .

کلیه عملها با دستگاه ویزرلیپوی پیشرفته ساخت کشور آمریکا انجام می شود

توجه داشته باشید علاوه بر هزینه ذکر شده شما هزینه های کوچک دیگری مانند هزینه آزمایش خون ، سونوگرافی ، داروهای بعد از عمل ، خریداری گن و بالشتک مخصوص تزریق باسن و چند مورد مختصر دیگر هم دارید که به صورت جداگانه در جاهای دیگری پرداخت می کنید .

برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تعیین قیمت لیپوماتیک خواندن مطالب ذیل توصیه می شود 

روش تعیین قیمت لیپوماتیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا